Šamo valdos poilsiui

Žaliame slėnyje, apsuptame miškų, šalia tyvuliuojančio ežero geriausia vieta pailsėti, įkvėpti gurkšnį gamtos ir atgauti jėgas. Mes suteiksime Jums viską, ko reikia poilsiui gamtoje, romantiškiems vakarams ar tiesiog atitrūkimui nuo kasdienybės. 

Ramus poilsis prie ežero

Kviečiame Jus skirti laiko sau – pabėgti iš miesto, atitolti nuo rūpesčių. Takelis link ežero, vandens vėsuma, saulė medžių lapuose, ilgi žvaigždėti vakarai… Viskas čia pat, atvažiuokite, Jūs verti poilsio! Pasiūlysime Jums jaukius namelius, ežerą, mišką, ramybę ir poilsį.

OLPO2735 (Large)
OLPO2532 (Large)

Sodyba šeimai

Mūsų sodyba ypač mėgstama šeimų su vaikais. Esame įrengę žaidimų aikštelę, vaikams tinkamą smėlėtą ežero krantą, lieptą, turime batutą, tinklinio aikštelę, ežere galima paplaukioti valtimi ar vandens dviračiu. Esate smalsūs, žingeidūs ir mėgstate aktyviai leisti laiką gamtoje – Jums patiks pasivaikščiojimas po Aukštadvario regioninio parko apylinkes pažintiniais Skrebio (tinkamo ir vaikams) bei Žaliuoju takais, kuriuos per keletą minučių iš sodybos pasieksite automobiliu. Siūlome aplankyti ir už keleto kilometrų esančią Velnio duobę – vieną iš 100 Europos saugomų gamtos paminklų. 

Sodyba su pirtimi

Kviečiame išbandyti mūsų nedidelę, bet jaukią pirtelę ant ežero kranto, po kurios galėsite nerti tiesiai į ežerą! Mėgaukitės pirties teikiamais malonumais, po kurių jaukiai įsitaisykite ant kranto ar namelyje prie židinio su puodeliu kvapnios arbatos. Ir tegu prasideda ilgi nuoširdūs pokalbiai…

OLPO2890 (Large)
Scroll to Top